Nieuws

BrTC opnieuw beloond voor jeugdwerking!

De VTDL bekroont systematisch de Vlaamse triatlon- en duatlonclubs met een specifiek aanbod naar jeugd. Dit zijn de zogenaamde ‘Sterrenclubs’, clubs met een goed georganiseerde jeugdwerking waar elk kind zich thuis voelt. In de provincie Antwerpen zijn er momenteel slechts 6 clubs met deze waardering. BrTC mocht zich al terug bij dit elitegroepje rekenen sinds eind 2014, door onze vernieuwde opleidingen, met begeleiding voor alle jeugdcategorieën.

Eind 2015 hebben we dan onze tweede ster gekregen, na opnieuw een zeer positieve evaluatie. Dit is enkel mogelijk gemaakt door inzet van alle betrokken mensen van het bestuur, trainers en vrijwillige begeleiders. Wij zijn iedereen dan ook ontzettend dankbaar.

In 2016 leggen we de lat opnieuw wat hoger, op zoek naar een derde ster, die onze jeugdwerking ook bij de top van gans Vlaanderen zal brengen. De laatste maanden nam het aantal jeugdleden nog toe, en met de organisatie van de VTDL Jeugdcup eind juni, ligt de weg naar een derde ster open.


Door Kris Van Echelpoel op 23-12-2015 om 13:28:04